Przejdź do głównej zawartości

Żeby lepiej się pisało


Mój mąż ostatnimi czasy narzeka strasznie na swój tablet, bo ma za grube palce i ciężko mu się cokolwiek wciska na ekranie. Pamiętam, że ostatnio widziałam gdzieś możliwość kupna klawiatury bezprzewodowej. (nie pamiętam tylko gdzie)
Teraz szukam po internetach ile takie cudo kosztuje. Wydaje mi się, że taka z łącznością bluetooth byłaby najlepsza. Jak uważacie? Taka, o jakiej mówią w tym poradniku http://gogeek.pl/jaka-klawiatura-bezprzewodowa/ zobaczcie i dajcie znaka, co sądzicie:)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czas iść do pracy.

Mam dziś na po południe do pracy, a tak mi się nie chce. Ostatnio łapie mnie chyba zimowa depresja. Nawet na pytanie męża, co chcę dostać na prezent urodzinowy, powiedziałam, że nic mi nie potrzeba. Serio, nie mam na nic ochoty i siły. To nie dobrze, bo czekają nas zaraz przygotowania do Świąt, a ja mam takie zgubne podejście. Dziwne, bo nie cieszę się jakoś tymi świętami, a zawsze je lubiłam. Wy też tak macie? Jak jest u Was? Na poprawę humoru, świąteczna piosenka.

Agnieszka na tapecie :)

Udostępniam tę piosenkę, bo tabloidy, dzisiaj hucznie ogłaszają, że Agnieszka Chylińska zdała prawko. Trochę jej zazdroszczę, bo ja do tej pory nie mogę się przemóc, żeby dokończyć. Odkąd zraził mnie do siebie jeden instruktor, to nie mogę się przełamać, chociaż mąż mnie gorąco do tego namawia. Wiadomo, jak jest dwóch kierowców w rodzinie, to jest łatwiej.

Wyzwanie.

Postawiłam sobie cel, iż założę bloga i spróbuje swoich sił jak większość blogerek tutaj. Na co dzień opowiadam o pogodzie. Prognozuje, czy będzie słońce, czy będzie zimno i jakie będzie ciśnienie. Osobiście pogoda ma na mnie bardzo duży wpływ, ponieważ odczuwam jej wszelkie zmiany w swoich nie najmłodszych już kościach. Prywatnie jestem mamą 6-letniej Alicji i fanką układania puzzli. Siadamy co jakiś czas i układamy puzzle, to już nasza rodzinna tradycja. Jesteśmy bardzo szczęśliwą i ugodową rodziną.